Menü Schließen

Buy Gold, Bitcoin; „Major Banking Crisis Coming Fast“, Rich-Dad-Poor-Dad Author

Autor Robert Kiyosaki, który napisał książkę Rich Dad, Poor Dad mówi, że Stany Zjednoczone zmierzają w kierunku totalitaryzmu i że chce uciec z kraju ze swoim złotem. Amerykanin jest już faszystowski, bez względu na opinie w tej sprawie.

Faszyzm to połączenie korporacji i rządu, a totalitaryzm to całkowite podporządkowanie się państwu. Szczerze mówiąc, jesteśmy skrzyżowaniem obu. A wierne owce, które służą państwu i kartelowi bankowemu, w listopadzie zagłosują na marionetkę, która została już wybrana przez Rezerwę Federalną do zakończenia zniewolenia ludzkości.

W wywiadzie dla Kitco, Kiyosaki wyjaśnia, że Amerykanie prawie stracili każdy skrawek wolności, jaki mieli ich przodkowie.

„Wolność słowa zniknęła. Wolność słowa, wolność zgromadzeń, a także wolność wyznania“, powiedział Kiyosaki.

Kiyosaki przygotował się na czas, kiedy musiałby opuścić Stany Zjednoczone, powiedział, trzymając w ręku bezpieczne aktywa, takie jak złoto i srebro.

„Dawno temu, gdy zacząłem przechowywać złoto w Szwajcarii i Singapurze, więc na wypadek, gdybym musiał uciekać, miałem też inne paszporty“. Złoto i srebro są stolicą lotu i jak wiecie, jedynymi ludźmi zarabiającymi dziś pieniądze w Ameryce są furgonetki“, powiedział.

Niezależnie od ceny złota, niezależnie od tego, czy jest to 1000 czy 15 000 dolarów, Kiyosaki mówi, że będzie nadal kupował więcej, ponieważ jest to jeden ze sposobów na ochronę przed bankami centralnymi. Kiyosaki chce przypomnieć ludziom, że walczył o kapitalizm, a nie socjalizm. Ale Stany Zjednoczone szybko stają się marksistowskie.

W tweetrze z 21 sierpnia, autor książki „Rich Dad Poor Dad“ powiedział wyznawcom, że nie ma czasu na „myślenie“ o inwestowaniu w bezpieczne przystanie.

„Poważny kryzys bankowy nadchodzi szybko“

Powiedział, że powodem było to, że Warren Buffett postanowił wyrzucić akcje banków.

„WHY BUFFET jest Z BANKÓW. Banki bankrutują. „MAJOR BANKING CRISISIS COMING FAST“, napisał.

„Fed & Treasury do przejęcia systemu bankowego? Fed & Treasury „helikopter fałszywe pieniądze“ bezpośrednio do ludzi, aby uniknąć masowych zamieszek? Nie czas na „zastanawianie się nad tym“. Ile masz złota, srebra, Bitcoin?“

NIGDY NIE PRZEGAPISZ WIADOMOŚCI, KTÓRE MAJĄ NAJWIĘKSZE ZNACZENIE
BEZPOŚREDNIO DO TWOJEJ SKRZYNKI ODBIORCZEJ

Codziennie otrzymujemy podsumowanie zawierające listę obowiązkowych artykułów do czytania.

Twój e-mail…

Dodał, że Bitcoin również kwalifikuje się jako środek bezpieczeństwa, ponieważ jest „międzynarodową walutą; działa poza Fed i Skarbem. Kiyosaki mówi, że trzyma złoto, bo to „Boże pieniądze“, a Bitcoin, bo to „ludzkie pieniądze“. Wydaje się, że próbuje się usunąć z systemu niewolnictwa stworzonego przez Rezerwę Federalną.